Proje Hakkında
Akıllı bir tasarım ve üstün nitelikli malzemenin birleşimi olan geniş ve ferah daireleri, göz alabildiğince uzanan yeşil alanı, kapalı ve açık otoparkı ile huzurlu ve güvenli bir konforu 4 Mevsim Çayyolu sizlere sunuyor.
18000 m2 kullanım alanına sahip projemizde 10.000 m2’lik alan 4 mevsim renklerini yaşayabileceğiniz peyzaj düzenlenmesine ayrılmıştır.
220 m2’lik bir alan çok amaçlı sosyal tesisimize ayrılmış olup; sitemiz de toplam 4 blok ve 69 daire bulunmaktadır.
• A1 Blok (3+1) 18 daire ve 1 adet dubleks
• A2 Blok (4+1) 16 daire ve 1 adet dubleks
• A3 Blok (4+1) 16 daire ve 1 adet dubleks
• A4 Blok (4+1) 14 daire ve 2 adet dubleks
4+1 daireler için 2 adet kapalı ve bir tane açık otopark, 3+1 daireler için 1 adet kapalı ve bir adet açık otopark, 3000 m2 bloklardan bağımsız kapalı otopark, ve misafir araç otoparkı tahsis edilmiştir. Kapalı otoparklara bodrum katlardan doğrudan ulaşılabilmektedir.

Ayrıca bodrum katlarda her daire için 1 adet 6 m2 müstakil depo yer almaktadır.
Her blok için 1 adet büyük (yük ve sedye) ve bir adet normal asansör öngörülmüştür.
Site jeneratörü, kesintiler sırasında elektrik ihtiyacını %100 oranında karşılamaktadır.

Site güvenliği, 24 saat görevde olan güvenlik ekibi, kameralı görüntüleme sistemi, sesli-görüntülü interkom, otopark ve blok girişlerine yerleştirilecek kartlı sistem
yoluyla sağlanmaktadır.

Yapıların taşıyıcı sistemi konvansiyonel kalıp ve deprem yönetmenliğine uygun temel sistemi ile sağlanmış olup; katlarda ses yalıtımlı mantar döşeme kullanılmıştır.

Dış cephede uygulanan kaplama ile cephe bakım sorunu ortadan kaldırılmıştır.
Site içerisinde kullanma suyu deposu ve sulama için açılmış derin kuyu bulunmaktadır.

Merkezi ısıtma sistemimiz kalorimetre ile bireysel kullanım miktarı tesbitine uygun olarak düzenlenmiştir. Sıhhi tesisatta, gürültü kirliliğini azaltmak amaçlı sessiz atık su borusu kullanılmıştır.